درباره گروه فنی ارک

گروه فنی و مهندسی ارک در سال 1378 با توجه به نیاز مبرم به تابلوهای آسانسور اقدام به تولید تابلوهای فرمان تمام اتوماتیک میکروکنترلی با منوی فارسی نموده است
بدلیل افزایش نیاز مشتریان به کارایی و توانمندی تابلوهای فرمان آسانسور و در راستای حل مشکلات و پیچیدگی های موجود در پروژه های گوناگون و خاص، این شرکت مبادرت به تولید تابلوهای پیشرفته (چندمنظوره) با تکنولوژی روز و منطبق بر استاندارد EN81 و مطابق با سلایق و توانمندیهای شرکتهای فروشنده آسانسور نموده است.
محصولات این شرکت قابلیت کنترل تمام انواع آسانسور از قبیل درایودار، هیدرولیک و تک تراول را میباشد.
واحد تحقیقات این شرکت بصورت روزمره با ایجاد ارتباط مستمر و پویا با شرکتهای خدمات و نگهداری آسانسور، مسایل و مشکلات جاری را رصد نموده تا از هر گونه وقفه و خللی در فعالیت روزمره تابلوهای این شرکت جلوگیری نماید.
ضمنا این شرکت موفق به تولید درب اتوماتیک داخل کابین (درب اتوبوسی) شده و با توجه به امکانات و کارایی بالای این دربها نسبت به دربهای وارداتی، مورد استقبال بالا قرار گرفته است. کلیه قطعات و لوازم جانبی این دربها توسط این شرکت طراحی و ساخته شده است.
کلیه محصولات این شرکت از مزایای گارانتی یکساله و خدمات پس از فروش به مدت 10 سال نیز برخوردار میباشند.
ضمنا این شرکت با توجه به سوابق و تجربیات چندین ساله و با استفاده از کادری مجرب در حال طراحی و ساخت درب کشویی داخلی کابین مدل سلکوم میباشد.
مدیران و کادر فنی و مهندسی این شرکت امیدوارند با توجه به چندین سال تجربه در امور ساخت و خدمات پس از فروش، بهترین محصولات با کیفیت و کارایی برجسته به کشور عزیزمان ایران ارائه نمایند

553588 : بازدید کل 12219 : این ماه 295 :امروز 10 :تعداد افراد آنلاین : بازدید های سایت